Дистанційне навчання 1 класу

Date: 7 травня 2020 о 12:57
150 views

Дистанційне навчання - це новий формат навчання, яке застало нас зненацька. Тому розробляла інструменти та рішення для дистанційного навчання які були б зручні та зрозумілі для батьків і дітей.

Щоб навчатися з дому, потрібний інший підхід. Учні першого класу погано орієнтуються в телефоні, тому підтримується зв'язок із батьками. Надсилаються регулярні оповіщення електронною поштою, ділимося з ними успіхами учнів.

Учні першого класу працюють згідно календарно - тематичного планування.

З читання: удосконалюють техніку, розвивають мовлення, збагачують словниковий запас, розвивають пам'ять (читають розповіді, казки, вивчають скоромовки, лічилки, вірші, загадки)

Першокласники удосконалюють навички каліграфії. При переписуванні віршів і тестів, запам'ятовують правильність написання літер

З математики учнями закінчена тема «Числа 21- 100» і розпочали тему «Додавання і віднімання в межах 100». Діти працюють у друкованих зошитах і підручниках.

Цікаво проходять заняття з Я досліджую світ при вивчені теми «Моє близьке оточення» .

Першокласники не тільки працюють з текстом підручника, а й створювали картину «Моя сім’я», аплікацію з тканини улюбленої тваринки, з природних та штучних матеріалів виготовляли аплікацію «Будинок для моєї родини». Проектували модель свого робота з елементів конструктора. Робили досліди та створювали дерево свого роду, виготовляли намисто та браслет з ґудзиків.

Почали вивчати нову тему «Я живу в Україні». Діти малювали малюнок на тему: «Водойми рідного краю». Дізналися про різноманітність рослин, їх назву, про їстівні та отруйні гриби. Створювали з ватних дисків та картону улюбленого птаха українців – лелеку.

Найбільша цінність – психологічне та фізичне здоров’я. У дітей , які знаходяться в стресі, слабкий імунітет. Тому не створюю струсу в учнів і їх батьків. Підбадьорюю різними словами та смайликами.

В кінці кожного дня складаю таблицю, що діти виконали, а що ні, і надсилаю батькам їх помилки.

Діти заскучали за школою, за своїми товаришами і хочуть швидшу повернутися до класу.