Переведення 8 класу на дистанційне навчання

Date: 17 лютого 2022 о 07:44
133 view

Відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету міністрів України від 13 жовтня 2020 р. № 956 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641», постанови МОЗ України від 22 серпня 2020 року № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», Відповідні рекомендації, які розробила Національна технічна група експертів з питань імунопрофілактики, були ухвалені наказом Міністерства охорони здоров’я від 13.10.2021 № 2234 «Про введення в дію Рішення оперативного штабу Міністерства охорони здоров’я України з реагування на ситуації з поширення інфекційних хвороб, яким можна запобігти шляхом вакцинації від 01 жовтня 2021 року», Тимчасового порядку організації освітнього процесу в КЗ «Блиставицький ЗЗСО І – ІІІ ступенів» № 6 в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затвердженого педагогічною радою від 26.08.2020, протокол № 1 та з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)

НАКАЗУЮ:

1. Організувати освітній процес для учнів 8 класу з 17.02.2022 по 28.02.2022 за дистанційною формою навчання.
2.Класному керівнику Богданцю М.І..:
2.1.забезпечити своєчасне інформування батьків щодо дистанційного навчання;
2.2. провести позапланові інструктажі з безпеки життєдіяльності під час дистанційного навчання.
2.3. проінформувати батьківську громадскість щодо відвідування школи очно тим учням, які мають щеплення проти COVID-19.
2.4. щепленим дітям дозволяється відвідування навчального закладу за представленням відповідної довідки.
3.Вчителям -предметника:
3.1. організувати якісне надання завдань дітям на дистанційному навчанні.
3.2. проводити навчальні заняття використовуючи технології дистанційного навчання відповідно до розкладу уроків.