Літній мовний табір

Date: 19 червня 2018 о 07:24
186 views

01.06.2018 р. У Блиставицькій ЗОШ відбулося відкриття мовного табору «Rainbow». Діти обирали актив, розучували гімн табору, брали участь у конкурсах та концерті, присвяченому Дню захисту дітей.

04.06.2018 р. Другий день табору у Блиставицькій ЗОШ. Це був день походу до лісу. Діти співали пісень англійською мовою, грали у ігри на свіжому повітрі.

05.06.2018 р. Третій день табору – День граматики. Учні займалися граматичними вправами, під час перерви брали участь у імпровізованому міні концерті.

06.06.2018 р. У Блиставицькій ЗОШ у мовному таборі Екскурсійний день. Учні табору ходили на екскурсію на підприємство «УкрПродбМашБуд».

07.06.2018 р. День спорту. Учні Блиставицької школи брали участь у спортивних змаганнях. Працювали над проектом «Sport in my life».

08.06.2018 р. Учасники табору «Rainbow» були на екскурсії до Бучанського парку. Збирали гербарій, вивчали назви рослин України та екзотичних рослин англійською мовою. Катались на атракціонах.

11.06.2018 р. День кіно. Учасники табору ходили у похід до 5D-кінотеатру. Переказували зміст переглянутого фільму англійською мовою.

12.06.2018 р. Діти Блиставицької школи розучували англійських пісень, брали участь у конкурсі на краще виконання пісні.

13.06.2018 р. Учасники мовного табору Блиставицької школи ходили на екскурсію до озера, здійснили віртуальну екскурсію до Київського зоопарку, вивчали назви мешканців зоопарку англійською мовою.

14.06.2018 р. День урочистого закриття табору «Rainbow» в Блиставицькій школі. Діти захищали проекти. Були визначені та нагороджені переможці та активні учасники, підведено підсумки роботи табору.