МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС СЕРЕД УЧНІВ 10-11 КЛАСІВ з нагоди 15-річчя ТУРЕЦЬКОГО ЦЕНТРУ ІНФОРМАЦІЇ ТА ДОСЛІДЖЕНЬ

Date: 7 серпня 2018 о 15:49
274 view

Напишіть твір обсягом 3 сторінки друкованого тексту українською чи турецькою мовою (14 шрифт, одинарний інтервал) у межах теми «Культурна мозаїка Туреччини», взявши за основу один з аспектів культури, наприклад, архітектура, музика, мистецтво, література, кухня, звичаї, побут Туреччини тощо. Найвища оцінка буде надаватися творам, присвяченим вузькому висвітленню певного питання культури (окремому митцю, окремим архітектурним об’єктам, стравам тощо), а також вітається порівняння з певними елементами української культури (у разі можливості проведення такого зіставлення).

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

ІНСТИТУТ ФІЛОЛОГІЇ

КАФЕДРА ТЮРКОЛОГІЇ

ОГОЛОШУЄ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС СЕРЕД УЧНІВ 10-11 КЛАСІВ

з нагоди 15-річчя ТУРЕЦЬКОГО ЦЕНТРУ ІНФОРМАЦІЇ ТА ДОСЛІДЖЕНЬ

Напишіть твір обсягом 3 сторінки друкованого тексту українською чи турецькою мовою (14 шрифт, одинарний інтервал) у межах теми «Культурна мозаїка Туреччини», взявши за основу один з аспектів культури, наприклад, архітектура, музика, мистецтво, література, кухня, звичаї, побут Туреччини тощо. Найвища оцінка буде надаватися творам, присвяченим вузькому висвітленню певного питання культури (окремому митцю, окремим архітектурним об’єктам, стравам тощо), а також вітається порівняння з певними елементами української культури (у разі можливості проведення такого зіставлення).

Твори  надсилайте до 15 вересня 2018 року на електрону пошту:

kafedraturkologii@gmail.com   з позначенням «Конкурс творів» у темі листа

У окремому файлі слід зазначити інформацію про автора: прізвище, ім’я, по батькові, місце навчання, клас, електронну адресу, телефон, домашню адресу.

Результати будуть оголошені до 25 вересня 2018 року.

Переможці та призери будуть запрошені на урочисте відзначення 15-ї річниці Турецького центру інформації та досліджень Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, де вони зможуть ближче познайомитися із роботою кафедри тюркології та отримають Дипломи переможців і цінні подарунки.

Контакти:

Тел.                                                 +38044 239-31-57

Адреса:                         м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 14.

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

ІНСТИТУТ ФІЛОЛОГІЇ

КАФЕДРА ТЮРКОЛОГІЇ

ОГОЛОШУЄ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС СЕРЕД УЧНІВ 10-11 КЛАСІВ ТА СТУДЕНТІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

з нагоди 15-річчя ТУРЕЦЬКОГО ЦЕНТРУ ІНФОРМАЦІЇ ТА ДОСЛІДЖЕНЬ

Опишіть у вигляді твору-есе (при бажанні з залученням фото) заходу, який би ви хотіли провести в Турецькому центрі інформації та досліджень або заходу, на якому ви були присутні в Турецькому центрі інформації та досліджень, можливо також підготувати твір щодо діяльності Турецького центру інформацій і досліджень, на основі переліку заходів, які висвітлені на сторінці кафедри тюркології на сайті Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка та в соціальних мережах Facebook та Instagram:

Твори-есе  надсилайте до 15 вересня 2018 року на електрону пошту:

kafedraturkologii@gmail.com   з позначенням «Конкурс творів» у темі листа.

Результати будуть оголошені до 25 вересня 2018 року.

Контакти:

Тел.                                 +38044 239-31-57

Адреса:                         м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 14.